ELEAGUE Premier 1 Milyon Dolar Ödül Havuzuyla Geliyor

18
0

CS:GO arenasının önde gelen turnuva platformlarından ELEAGUE, yine oyuncuları heyecanlandırmayı başardı. Organizasyon tarafından yapılan açıklamaya göre önümüzdeki ELEAGUE Premier turnuvasının ödül havuzu yine 1 milyon doları takip edecek.

İlk iki sezonuyla turnuvayı birinci sırada kapatan Virtus.Pro ve OpTic Gaming takımlarına 400.000 dolarlık birincilik ödülü veren firma, şimdi de yeni büyük şampiyonunu arıyor. 1 Eylül’de büyük sezonun ilk yayını gerçekleşecek. Yayında turnuvanın formatına, takımlarına ve oyuncularına dair önemli analizler gerçekleşecek. 16 takımın ev sahiiliği yapacak grup aşamaları, ardından yerini sekiz takımın yer alacağı tekli eleminasyon formatına bırakacak.

ELEAGUE Premier  8 Eylül’de başlıyor

ELEAGUE Premier turnuvası 8 Eylül’de FaZe, Natus Vincere, G2 ve elemelerden gelecek olan takımın oluşturacağı A grubu maçlarıyla start alacak. Grup maçları 30 Eylül’de sona erecek ve ardından 10-13 Ekim tarihinde oynanacak olan play-off karşılaşmalarına geçilecek.

Büyük turnuvanın on iki takımı Temmuz ayının sonuna doğru açıklanan davetli listesiyle belli olurken, geriye kalan dört takım Amerika ve Avrupa bölgelerinde yapılan online elemelerle belli olacak.

NİP, RİOT GAMES VE BETWAY ARASINDAKİ KRİZ SONUCA BAĞLANDI

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!