Eğlencenin Dijital Kodları Maximum Mobil’de – Dijital Kod Market

180
0

İş Bankası’nın mobil uygulaması Maximum Mobil, banka  müşterileri ile birlikte diğer tüm bankaların kart müşterilerinin de hayatını kolaylaştıracak çözümler sunmaya devam ediyor. Kullanıcılar, Maximum Mobil’in App Store ve Google Play Store’da kullanıma sunulan güncel sürümü ile dijital kod alışverişlerini uygulama üzerinden gerçekleştirebilecek.

 

Maximum Mobil Dijital Kod Market Neler Sunuyor?

 

Eğlence Fabrikası ile yapılan işbirliği ile Maximum Mobil üzerinden Eğlence Fabrikası’nın satışa sunduğu League of Legends içerisinde geçerli olacak Riot Points alışverişleri ve Facebook E-Pin ödemeleri yapılabilecek. Ayrıca Spotify üyeliği satın alınabilecek.

 

Kullanıcılar Maximum Mobil’in “Ödemeler” sekmesi altına yeni eklenen “Dijital Kod Market” menüsünde listelenen dijital kodlar arasından seçim yapabilecek. Uygulamaya tanımlı İş Bankası ve diğer banka kredi kartları veya banka kartları ile dijital kod ödemelerini kolayca ve güvenli olarak gerçekleştirebilecek. Eğlence Fabrikası, satın alınan kodların, müşterilerin tanımlı SMS ve elektronik posta adreslerine gönderilmesini sağlayacak.

 

Maximum Mobil, Dijital Kod Market açıldı!

 

Maximum Mobil ile kart işlemlerini anında takip etme, zengin içerikli kampanyalara tek tuşla katılım, mobilden temassız veya QR ile hızlı ödeme,  nakit avans/taksitli nakit avans kullanımı, kartı geçici olarak kullanıma kapatma, anında fatura ödeme gibi birçok işlem kolayca gerçekleştirilebiliyor.

 

Maximum Mobil, kart yönetimi ve alışveriş işlemlerinde kullanıcıların hayatını kolaylaştıran çok sayıda çözüm sunuyor. Maximum Mobil’i diğer mobil ödeme uygulamalarından farklılaştıran özelliği, tüm bankaların kredi kartı müşterilerinin de faydalanabileceği şekilde tasarlanmış bir platform olması. Uygulamanın ilk partnerleri Cinemaximum ve Petrol Ofisi oldu. Maximum Mobil’in Cinemaximum özelliği,  uygulama üzerinden hızlı ve kolay bir biçimde sinema bileti satın alma imkânı sağlıyor. Nisan ayında Maximum Mobil, Petrol Ofisi istasyonlarından araçtan inmeden akaryakıt ödemesi yapma olanağı sunmaya başladı. Bu Öde-Geç özelliği üzerinden ise 25 bin araç plakası aktive edilmiş durumda.

 

Güncel sürüm ile birlikte İş Bankası kredi kartları için otomatik borç ödeme talimatı verilmesi, hesap kesim tarihi değişikliği yapılması, uygulamaya tanımlı kartların tiplerine göre listelenebilmesi ve dahil olunan kampanyaların statülerinin takibine yönelik geliştirmeler yapıldı.

 

 

League of Legends – Kullanımı En Zor Şampiyonlar Listesi

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Beste Dülger

Anime izlemeyi seven bir yazar.