Cognac, HWA.Gaming’den Atıldığını Açıkladı

Cognac, HWA.Gaming’den Atıldığını Açıkladı

23
0

HWA.Gaming kadrosunda görev alan Ömer “Cognac” Faruk Ünsal, dün gece geç saatlerde twitter üzerinden yaptığı açıklama ile HWA.Gaming kadrosundan atıldığını açıkladı.

Yukarıda gördüğünüz bir dizi tweet’in ardından Cognac, twitlonger üzerinden durumla ilgili detaylı bir açıklama yayınladı:

Açıklamanın tamamını aşağıda okuyabilir, aslına buradan ulaşabilirsiniz.

Öncelikle bu post kırgınlıgımı aktarmak ve durumu detaylıca anlatmak içindir, postlarımın altında küfürlü hakaret içeren yorumları kimseye yapmazsanız sevinirim bu insanların bana cok iyiliği dokundu herşeye rağmen

Uyuyup uyandığımda hakkımda ileri geri sallanmasın diye hem negatif hem pozitif yönlerimle durumu açıklayayım. Kendi eksiğimi kendi yapıp sizin görmediklerinizi herşeyi ben yazayım benden duyun istedim, aşağısı baya uzun meraklısı okusun.

AUR maçından sonra önceden haber verdiğim üzere konsere gitmiştim, gece takım toplanıp oyunu Zilean alıp benim kaybettirdiğimi, scrimlerde tilt olduğumu, çok kötü oynadığımı, az oyun attığımı calışmadığımı, oyunu sevmediğimi birbirlerine ileterek beni atıp hemen başka bir supportu arayıp biletini satın alıp ev yolculuğuna başlatmışlar.

Son 2 haftadır oyun dışı sıkıntılarım olduğu için sürekli soloq spamleyecek mental gücü kendimde bulamıyordum, kendi hayatımda uğraştığım çok sey vardı çözemiyordum bunu da takıma iletip kendilerinden anlayiş rica etmiştim.

Bu takıma geleli 4 ay oldu, takım sahibiyle gizli konuşmalarımızda karakterimden dolayı bana takımı organize etme ve gizli kaptan olma görevi verilmişti;
Panky’nin takım içi konuşmalara katılması çalışmak icin motivasyon verilmesi
Trixin oyunda kötü birşey gittiği anda oyundan düşüp konuşmayı bırakması
Xiconun aşırı agresifliği ve egosundan kaynaklanan kaybedilen oyunlar ve takımla arkadaşlığı
Emtestin son 2 haftadaki kötü oyunu
Bu 5 madde üzerine gizlice herkese farklı şekilde davranarak onların daha iyi insanlar ve daha iyi oyuncular ve daha iyi bi takım olması için hepsine çalışmalar yaptım

Takımın 3 hafta önce koçluğunu üstüme aldım çünkü takım , koçun yetersiz olduğunu düşünüyordu, kişisel ve taktiksel eksikliklerimize göre özel çalışmalar hazırladım

Tüm bunları yaparken takımdan üstüme bi kredi almadim, hep başkalarını parlattım öne çıkardım, kendimden ödün verdim, kız arkadaşımla olan sıkıntılarım sonucu ayrılmamızın yüküyle beraber takımın tüm yaptığı hataları üzülme halledersin diyerek bazen örtbas ederek takımın takımlığını koruma görevimi yaptım.

Tüm bunların üzerimde oluşturduğu yükle sürekli SoloQ atma gücünü kendimde bulamadım, fakat 3 gün önce takım toplantısında herkes her gün en az 5 soloq atacak kuralı geldiğinde kurala uygun şekilde davranmaya başladım eksik bırakmadım.

Scrimlerde tilt oluyordum çünkü takım stratejiye uygun oynamıyordu, çünkü şampiyon olmak istiyordum, çünkü bunun için çok şeyi arkamda bırakmıştım, çünkü aynı hataları insanlar düzeltmeden tekrarlüyordu,sonunda üzerime yapışan yafta SUP fanboyu oldu, tilter oldu, tüm o aldığım gizli kaptanlık yüküyle ve hayatımda yaşadıgım şeylerle birlikte az soloq atışımda oyunu sevmiyo , nefret ediyo , oyunu sevmek zorundasın gibi cümleler duymama yol açtı.

Sonucunda bu kadar emekten uğraştan kredi almadan kendimi öne çıkarmadan çabalamaktan sonra, bana tek kelime söylenmeden evde değilken atıldım ve yerime adam alındı bileti alındı getirildi.

İsterdim ki bu kadar önemsediğim sevdiğim arkadaş abi dedişim insanlar en azından ertesi gün benimle oturup, büyle davranmaya devam edersen seni atıcaz deseydi yada direk orda atsaydı, ki ben bu yönde çabalayıp kendi üzerime takımım için uğraşmaya devam etseydim, düşünün ki gece haberim olmasa sabah eve döndüğümde masamın dolu olduğu bi durumla karşılaşacaktım.

Güzel insanlar dediğim insanlar, baska kişilere yüzlerce kez alttan alıp müsamaha gösterirken, takımdan atarken yüzüme bakmadığınız haber vermediğiniz için, sonrasında bazısının da beni görmemek için evden kaçtıgı için sizlere çok kırgınım, kalbimi çok kırdınız , kendimden önce sizleri düşündüğüm için, karakterinizi oyununuzu özgüveninizi geliştirdiğim ve size farkettirmeden bunu yapabildiğim için kendimden özür dilerim

Cognac’ın açıklamasına göre HWA.Gaming kendisnin yerini alacak oyuncuyu şimdiden belirlemiş gibi gözüküyor. Ancak HWA.Gaming’den, ne Cognac’ın ayrılışı ne de yeni isim ile ilgili resmi bir açıklama henüz yapılmadı.