Boltz, SK Gaming’de!

47
0

Gabriel “FalleN” Toledo’nun Instagram üzerinden yaptığı açıklamaya göre Immortals oyuncusu Ricardo “boltz” Prass, EPICENTER turnuvası için João “felps” Vasconcellos’in yerine SK Gaming forması giyecek.

Şubat ayında Immortals’dan SK’ye transfer olan felps, Nisan ile Temmuz ayları arasında kazanılan beş farklı uluslararası turnuvada başarılı performans göstermiş ve takımının “Dünya’nın en iyi takımı” ünvanı kazanmasında büyük rol oynamıştı. ESL One Cologne’yi kazandıktan sonra SK takımı muhteşem bir momentum kazanmış fakat 1 milyon dolar ödül havuzuna sahip olan ELEAGUE Premier’de gruptan çıkılamaması genel takım sıralamasında geri düşürerek pahalıya mal olmuştu.

SK ile Immortals arasındaki görüşmelerin devam ettiğini söyleyen FalleN, boltZ’un henüz SK Gaming’in bir oyuncusu olmadığını belirtirken felps’in takımdan çıkma zamanlamasının çok kötü olduğunu da sözlerine ekledi. “Önümüzdeki bazı turnuvalar için kadroyu daha önceden bildirdiğimiz için felps bir süre daha bizle birlikte oynayacak.”

EPICENTER, 500.000 dolar ödül havuzu ile birlikte 23-29 Ekim’de St. Petersburg’da gerçekleşecek. SK Gaming, Gambit ve Virtus.pro ile A grubunda yer alırken, Astralis, G2 ve North B grubunda mücadele edecek.

SK Gaming’in EPICENTER kadrosu:

Brazil Gabriel FalleN Toledo
Brazil Fernando fer Alvarenga
Brazil Marcelo coldzera David
Brazil Epitacio TACO de Melo
Brazil Ricardo boltz Prass (stand-in)

RNG, FNATİC’İ YENEREK YARI FİNALE YÜKSELDİ!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!