Blizzard Hearthstone Wild Open’ı Duyurdu!

Blizzard Hearthstone Wild Open’ı Duyurdu!

24
0

Blizzard ilk resmi Wild format turnuvasının detaylarını duyurdu.
 
Her sunucu bölgesinden 64’er oyuncu Hearthstone Wild Open’da yarışmak üzere davet edilecek. Avrupa, Amerika ve Asia-Pacific elemelerinin ardından her sunucudan 2 oyuncu son olarak Çin’den gelen 2 oyuncuyla birleşecek ve 8 kişilik final kadrosu oluşacak. Bu 8 oyuncu Temmuz ayındaki play-off’ta $25,000’lık ödül havuzundan en büyük payı almak için yarışacak.
 
Wild formatı ilk başından beri standartın gerisinde kalmıştı ancak bu turnuva ile wild formatın da aynı seviyeye gelmesini bekliyoruz.
 

Turnuvaya Nasıl Katılırsınız?

Bölgesel top 64 elemelerine katılmak ise bir yoldan geçiyor: bu sezonu wild format merdiveninde top 64’te bitirmek. Turnuva online olarak oynanacak ve her oyuncuya maç başına bir ban hakkı verilerek conquest formatında oynanacak. Elemeler 9 ve 11 Haziranda gerçekleşecek. Play-off’lar ise, büyük final de dahil olmak üzere, 1-2 Temmuz tarihleri arasında oynanacak.
 
Elemeler ve Playy-off’lar Blizzard tarafından canlı yayınlanacak. Online Turnuva ayağı Dan ‘Frodan’ Chou, TJ ‘Azumo’ Sanders, Robert Wing, ve Nathan ‘ThatsAdmirable’ Zamora tarafından sunulacak. Büyük finalde ise, Frodan’a Brian Kibler, Simon ‘Sottle’ Welch, ve Alex ‘Raven’ Baguley eşlik edecek.

Sezonun bitmesine çok az bir süre kalmış olmasına rağmen oyuncular wild formatta merdiven sıralarını yükseltmek için büyük çaba göstermeye başladılar bile. Biz de heyecanla sonuçları bekliyoruz. Umarız birden çok Türk oyuncumuzu da bu sahnede görürüz.

Everyone, get in here!

Hearthstone | Un’Goro Sonrası Meta!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Doruk Anıl

Editörlerin Efendisi