1907 Fenerbahçe Espor, Dünya Şampiyonası’na Çifte Galibiyetle Fırtına Gibi Başladı

82
0

League of Legends Şampiyonluk Ligi 2017 Türkiye Büyük Finali Şampiyonu 1907 Fenerbahçe Espor’un Dünya Şampiyonası heyecanı çifte galibiyetle başladı.
D grubundaki rakipleri Hong Kong Attitude ve Rampage ile oynadığı ilk gün maçlarını kazanan 1907 Fenerbahçe Espor, grup aşamasına yükselme yolunda önemli bir avantaj elde etmiş oldu. 

2017 World Championship Play-In stage at Wuhan Sports Center Gymnasium in Wuhan, Hubei, China on 25 September 2017.

2017 World Championship Play-In stage at Wuhan Sports Center Gymnasium in Wuhan, Hubei, China on 25 September 2017.

TBF 2017 Şampiyonu unvanıyla bu yıl Çin’de düzenlenen League of Legends Dünya Şampiyonası ön elemelerinde ülkemizi temsil eden 1907 Fenerbahçe Espor, şampiyonadaki ilk gününde oynadığı maçlarda çifte galibiyete imza attı.

Ön eleme aşaması D grubunda yer alan sarı lacivertli temsilcimiz, oynadığı ilk maçta gruptaki iddialı rakibi Hong Kong Attitude’u yaklaşık 50 dakika süren başa baş bir mücadelenin sonunda alt etmeyi başardı. Günün ikinci maçında rakibi Rampage karşısında üstünlüğü bir an olsun elden bırakmayan 1907 Fenerbahçe Espor, zorlanmadan zafere ulaştı.

Sarı lacivertli ekibin 26 Eylül Salı günü oynayacağı maçlar Türkiye saatiyle 10.00 ve 12.00’da başlayacak. Espor ve LoL tutkunları, şampiyona süresince sosyal medyada takımlarını desteklemek için #VadininBoğası etiketiyle mesajlarını paylaşabilecek.

1907 Fenerbahçe Galibiyetle Başladı

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Tolga Öztürk

Yazar, oyun geliştirici, topluluk yöneticisi, iş geliştirme uzmanı olarak çalışmış ve çalışmaya devam etmekte. TARTARUS adlı oyunun da yapımcılarından.